Červenec 2009

40.diplom

31. července 2009 v 7:11 | rézinkaKonicek |  Diplomky pro mě
Trochu velky...


ZOO Dvůr Králové

29. července 2009 v 17:10 | rézinkaKonicek |  Designy


Galerie

29. července 2009 v 7:19 | rézinkaKonicek
Obrázky ze hry
Bohužel.. ze stranek metinu mi nejdou stáhnout :( tak zkusim neco vyfotit sama :D
jinak fotky na strankach najdete tady

Tapety


Říše

29. července 2009 v 7:00 | rézinkaKonicek
Říše Chunjo
Říše Chunjo se rozprostírá po celém západu kontinentu. Vyznačuje se teokratickou strukturou a je vedena spirituálními vůdci.

Založil ji Yoon-Young, bratranec bývalého císaře. Yoonova žena, která oplývá enormními magickými schopnostmi, ho odjakživa podporovala v tom, aby čelil celému rozsahu ohrožení kameny Metin. Yoon-Young opakovaně doporučoval různá protiopatření, ale všichni jej ignorovali. Proto navedl svou družinu k povstání proti dřívějšímu císařství, které tenkrát bylo ještě jednotné. Po jeho rozpadu se Chunjo ještě pořád nachází v otevřeném konfliktu s východem a v neustálých rozbrojích s jihem.

Obyvatelé usilují o ovládnutí celého kontinentu, aby konečně mohli učinit přítrž zhoubnému vlivu kamenů Metin, který neustále roste.


Říše Jinno
Říše Jinno se rozprostírá ve východních oblastech kontinentu. Tato říše je založena na vojenské síle, která má kořeny v agresivní a bojechtivé povaze jejího obyvatelstva.

Říši vládne Ee-Ryoong, syn posledního císaře. Cítí se povolán, aby za své vlády a s podporou armády, kterou má k dispozici, obnovil staré císařství.

Obavy z významu a vlivu kamenů Metin jsou oficiálně ignorovány. Potají ale Ee-Ryoong hledá cestu, jak vojensky využít ničivou sílu kamenů.Říše Shinsoo
Říše Shinsoo se nachází v jižní části kontinentu. Její infrastruktura žije především obchodními styky.

Po zániku císařství pod vedením Yoon-Yoinga vedly obchody říše Shinsoo s východem rychle k jejímu dnešnímu rozkvětu. Avšak se západem žijí její obyvatelé v neustálých rozbrojích a pozemní obchodní cesta je přerušena. Obchodníci se vyzbrojují, protože si jsou vědomi ohrožení jejich obživy, které čiší z kamene Metin.

Jejích cílem je odolat útokům ze západu, znovu zprovoznit pozemní obchodní cestu a sjednotit celou říši pod svojí nadvládou.

Hra - rozcestník

28. července 2009 v 15:31 | rézinkaKonicek
>> neposloucha, odkaz tu

Třídy postav

28. července 2009 v 15:30 | rézinkaKonicek
Válečník
Válečníci hrají díky svým schopnostem a těžké výzbroji významnou roli v boji zblízka. Jejich veškeré úsilí se zaměřuje na ocelově pevné tělo a vyrovnanou, klidnou mysl.

Podle toho, jakou si zvolí specializaci, můžou dvouručními meči napáchat zničující škodu nebo mečem a štítem zručně odvrátit útoky nepřítele.


Ninja
Ninjové jsou profesionální vrazi, kteří jsou schopni kdykoliv zákeřně a bez hlesu zaútočit.. Aby si zachovali co největší zručnost a rychlost, nosí jen lehká brnění, aby si uchovali vysokou pohyblivost a rychlost.

Podle toho, jakou mají specializaci, umí Ninjové jak mistrovsky zacházet s dýkou, tak i v boji na dálku manipulovat lukem a šípem.


Šaman
Požehnáni moudrostí dlouhého a intenzivního studia, využívají šamani v boji kouzla a magii. Přitom prospívají jejich mystické schopnosti nejen jim samým, ale i jejich spolubojovníkům a pomocníkům.

Díky specializaci mají šamani možnost zesílit útoky nebo vyvolat různá kouzla na léčbu a podporu.


Sura
Surové jsou bojovníci, kteří získali magické síly jakmile prohlásili, že jsou připraveni nechat vyklíčit ve vlastní náruči sémě ďábla. Díky tomu jsou schopni se v boji tělo na tělo hbitě ubránit mečem nebo v boji na dálku poškodit soupeře magií.

Díky specializaci vylepšují Surové svoje kouzla útoku nebo získávají další posilující kouzla.

Hra

28. července 2009 v 15:21 | rézinkaKonicek
Postavy a architektura v orientálním stylu tě unesou do tajuplné říše plné exotických bojových umění
Kráčej realistickými vesnicemi dálného východu a nech se okouzlit půvabem a precizností asijských bojovníků. Zakrátko budeš i ty nejen bojovat s mečem a lukem, ale i zkoušet rafinované možnosti boje se zvony a vějíři.
Vrhnou se na tebe celé tlupy nebezpečných a inteligentních nestvůr.
Můžeš několika nestvůrám naráz způsobit těžká zranění, ale buď opatrný: Sotva přemůžeš jednu nestvůru, ostatní tě nenechají na pokoji. 0bzvášt' v okolí kamenů Metin musíš být opravdu obezřetný!

Založ si vlastní cech nebo se staň členem jednoho již existujícího mocného cechu a ovládni tak osud své říše.
Výsledky tvých cechovních bojů se promítnou jak na cech jako takový, tak i na body zkušeností každého člena cechu. Musíš bojovat, abyste získali jednu z mála říšských pevností. Spolu s růstem slávy a moci vašeho cechu dostanete šanci získat v pevnosti vlastní nehráčskou postavu, kterou budete moci dále rozvíjet a zdokonalovat.Bojuj s ostatními říšemi ve středu kontinentu.
Bojuj tváří v tvář proti ostatním hráčům z jiných říší a získej nadvládu na celým kontinentem. Na vítěznou říši čekají hmotné statky v podobě peněz a pozemků, na úspěšného hrdinu čest a sláva. Ta ti dopomůže k vyšší bojové hodnosti a převzetí vůdcovské pozice vůči ostaním členům cechu v nastávajících říšských bitvách.

Start

27. července 2009 v 19:29 | rézinkaKonicek
Metin 2
Vítáme tě v Metinu2!
V Metinu2 se ti otevírá svět orientální fantazie s malebnými vesnicemi a úchvatnými krajinami.
Čekají tě nebezpečné bitvy!
Proklesti si vlastní cestu, jak se stát mistrem bojového umění a ubránit svou říši a bytosti v ní žijící před zhoubným vlivem kamenů Metin.

Metin2 - Orientální akční MMOG
Metin2 tě unese do orientálního světa plného fantazie a magie. Staň se díky intenzivnímu duchovnímu studiu a tvrdému tělesnému tréninku mistrem bojových umění a bojuj jako spojenec Dračího boha proti temnému vlivu kamenů Metin, jehož zhoubný vliv ničí zemi a její obyvatele. Bojuj v troufalých a bouřlivých bitvách za jednu ze tří říší, dobývej jejich území a majetek. Pokus se je sjednotit a staň se jediným vládcem celého kontinentu. Učiň přítrž vlivu kamene Metin nebo si podrob jeho zhoubnou sílu ke svému prospěchu. Tvůj osud - a osud celého světa Metinu2 - leží ve tvých rukou!

Vlastnosti

  • Obrovský kontinent, na kterém mimořádní bojovníci musí dokázat svou odvahu v mnoha dobrodružství.
  • Tři nepřátelské říše, kterým můžeš dát k dispozici tvou statečnost a sílu.
  • Bojuj pěšky nebo na koni - nejen pro moc a majetek, ale i pro čest!
  • Staň se panovníkem hradu a postav se svým cechem svojí pevnost!
  • Nauč se mnohotvárné umění boje a dosáhni speciálním výcvikem mnoho schopností k poražení tvých nepřátel.

Metin 2

27. července 2009 v 10:49 | rézinkaKonicek |  Já (rézinkaKonicek)
Určitě jste si všimli, že sem nedávám často články... Je to tím, že pořád pařím hru Metin 2. Já jsem z ní úplně unešená :D Hlavně když tam mám bestovní kámoše :) Hlavně teď jsem na Metinu pořád, ptž jsem konečně získala koně :D je to ryzák, ale kdybych nebyla v cechu (něco jako kmen) tak mám bělouše a ti nejsou zrovna 2x extra.. No mam tu aji par fotek :D

Plsky hlásky !!

26. července 2009 v 18:11 | rézinkaKonicek |  Naše
Beník je v soutěží.. i když je to soutěž o nejvtipnější fotku zvířete, není tam zrovna legračně.. grafika děsná ale co už :D tak plsky hlásky tady, díííks všem moc.. můžu když tak taky někde hlásnout ;-) stačí napsat koment

Stanování 4.7. - 6.7.

23. července 2009 v 12:43 | rézinkaKonicek |  Já (rézinkaKonicek)

Vysvětlivky >> červeně → odkaz


Mááte mě domáá :DD

22. července 2009 v 15:15 | rézinkaKonicek |  Naše
No čauky lidičky :D jsem se vrátila teda z tábora a přežila jsem jenom s bolavýma nohama, ale co už..:) skouknu fotky, co jsem dostala na CD od Jirky ( vedoucí ) a pak vám napíšu dějství ;-)

Slavím 14. narozky !!!

11. července 2009 v 17:45 | rézinkaKonicek |  Já (rézinkaKonicek)
Takže dneska 11.7. mám přesně 14 let :D no.. v 17:40 mi bylo přesně 14 :D ale jako v pohodě.. rodina se šešla na oslavu a já se sestřenkou jsme vytáhli kola a objeli jsme celu naši dědinku (jinými slovy: Zapadákov) No jako neodstala jsem nic moc extra, jenom nšjaky hadry a bombošky..

Jak na klikačku

10. července 2009 v 10:24 | rézinkaKonicek |  Návody

Klikačky pro Inečku

8. července 2009 v 17:53 | rézinkaKonicek |  NašePrázdniny 2oo9

3. července 2009 v 8:01 | rézinkaKonicek |  Já (rézinkaKonicek)
Dávám to sem proto, aby eSBéčka byly v obraze a když budu pryč, tak ať mi na blog nepíšo, že k nim nechodim a takovy ty kecy, ja ho za to pošlu do pryč, ptž to tady bude jasně napsaný !!!

4.7. - 6.7. = Jedem pod stan do Boskovic... >> splněno
12.7. - 22.7. = Jedu na tábor do ZOO Dvůr Králové >> splněno
3.8. - 13.8. = Jedem do Řecka, podle toho jestli tam budou mít internetovou kavarnu, tak blogu zrušim pozastaveni a když ne, tak blog bude pozastavený pořád.

Nějaké dotazy ???

Benik zlaticko <3

2. července 2009 v 10:44 | rézinkaKonicek |  Designy

Blue Irish Tinker

1. července 2009 v 10:58 | rézinkaKonicek |  Designy